Problémy se samoobsluhou

Samoobsluha je aktivní ihned a aktivaci SIM karty provedete sami nebo dle pokynů od xFON.
Další problémy se samoobsluhou dokážeme vyřešit pouze na zákaznické lince 4488.

Nefunkční internet
Internet je funkční ihned od aktivace SIM karty. Důležité je správné nastavení telefonu, v některých případech je nutné vypnout a zapnout telefon.
Další problémy s internetem v mobilu nebo zaslání nastavovací SMS vyřešíte pouze na zákaznické lince 4488

Výpadky sítě
Ve většině případech bývá problém v telefonu. Pokud si nejste jisti, zavolejte na zákaznickou linku 4488.
Pokud vám nefunguje telefonování, zavolejte prosím z jiného čísla.

Ztracená či odcizená SIM karta
Pokud si přejete získat zpět své číslo a kredit, je potřeba si koupit novou SIM kartu xFON, aktivovat ji a zavolat na naší zákaznickou linku 4488 a převést své ztracené nebo odcizené číslo na novou SIM kartu. Při převodu mějte připravený PUK2, který najdete na kartě, z které jste vylomili původní SIM kartu. Bez tohoto čísla bohužel není možné převod uskutečnit. Nová SIM karta se prodává za nabízené ceny xFONky a obsahuje kredit, poplatek za spojení s operátorem je podle ceníku.

Změna velikosti SIM karty na NANO nebo MICRO
Pokud máte starou verzi SIM karet, kterou nelze vylomit na menší velikost, doporučujeme si koupit novou SIM kartu xFON podporující všechny velikosti a nechat na ni převést své stávající číslo telefonátem na zákaznickou linku 4488. Při převodu mějte připravený PUK2, který najdete na kartě, z které jste vylomili původní SIM kartu. Bez tohoto čísla bohužel není možné převod uskutečnit. Nová SIM karta se prodává za 200 Kč a obsahuje 200 Kč kreditu, poplatek za spojení s operátorem je podle platného ceníku.

Získání ČVOP čísla
ČVOP číslo získáte telefonátem na zákaznickou linku 4488. Pokud vám SMS s ČVOP číslem nedorazí z důvodu, že jste o toto číslo žádali již v minulosti, kontaktujte operátora na zákaznické lince, který vám ČVOP dokáže sdělit.

Aktivace roamingu nebo balíčku služeb
Roaming je na nově aktivovaných SIM kartách automaticky zapnut. Veškeré další aktivace roamingu a balíčků služeb je možné uskutečnit na zákaznické lince 4488, ve vaší samoobsluze.

Problémy a stav přenosu čísla
Pro nahlášení veškerých problémů s vaší SIM kartou a pro zjištění stavu přenosu vašeho čísla kontaktuje naší zákaznickou linku 4488.

Ostatní obecné dotazy
Pokud jste nenašli odpověď na váš dotaz, napište nám.